pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Żebrząc o śmierć

Autor książki:

Graham Masteron

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788381259620
ISBN: 978-83-8125-962-0
Data: 2020-07-16
32.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jeden miesiąc i statystyki morderstw przewyższające te z całego roku
Czworo martwych bezdomnych dwóch z rdzeniem mózgu przewierconym wiertarką, jeden z odstrzeloną połową twarzy i spalona żywcem dziewczyna. Do tego dwie zaginione kobiety, psychopata, który wrzuca przechodniów do kanału, ścigana przez podejrzanego typa dziewczynka błąkająca się po mieście w poszukiwani mamy, której pierścionek znaleziono w mielonym mięsie.
Ktoś mógłby powiedzieć: rutyna w pracy wydziału śledczego.
Niezupełnie, bo jeszcze nie skończył się styczeń, a liczba zabójstw w Cork przekroczyła już tę z całego poprzedniego roku. Ogarnięcie tego chaosu, ustalenie, które z tych spraw są ze sobą powiązane i w jaki sposób, będzie od Katie Maguire wymagało nadludzkiego wysiłku. I znowu znajdzie się w sytuacji, w której będzie zagrożone jej własne życie
Masterton jest jednym z najciekawszych brytyjskich autorów kryminałów. Jeśli jeszcze nie czytałeś żadnego z nich, będziesz musiał zaraz przeczytać je wszystkie!
Daily Mail
Thriller pierwsza klasa, jedyny w swoim rodzaju. Czytelnicy, którzy nie znają powieści z Katie Maguire, powinni natychmiast zmienić ten stan rzeczy!
Booklist
Brutalny thriller z atrakcyjnie zadziorną główną bohaterką.
Irish Independent

Książka "Żebrząc o śmierć" - Graham Masteron - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2020 r. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.