pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zdrada przeznaczenia. O miłości, życiu i Bursztynowej Komnacie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378561286
ISBN: 978-83-7856-128-6
Data: 2013-07-18
24.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wzloty i upadki. Losy trójki bohaterów przeplatają się w zaskakujący sposób. Przeznaczenie ma swoje ukryte zakręty. Szansa Jadwigi na drugą miłość zostaje podeptana, a naiwność wpędza ją do więzienia. Julia, jej siostra, podpisuje kontrakt w Argentynie. Tam przypadkiem widzi Hansa, byłego narzeczonego siostry, w towarzystwie młodej pięknej Niemki. Podsłuchana rozmowa i chęć zemsty prowadzą Julię do paragwajskiego hotelu Tyrol powiązanego z tajną nazistowską organizacją ODESSA i z Bursztynową Komnatą. Akcja rozgrywa się w Kanadzie, Niemczech, Argentynie i Paragwaju.

Autorki, Bożena Krajewska i Grażyna Tallar, są siostrami. Od stanu wojennego mieszkają w Kanadzie, lecz nigdy nie straciły kontaktu z Polską ani z polską literaturą. Bożena, z wykształcenia ekonomistka (SGPi S, Mc Gill University) i filozof (Mc Master University), pasjonuje się malarstwem, muzyką i operą. Grażyna, filolog (Uniwersytet Warszawski) i absolwentka wydziału zarządzania na Uniwersytecie Mc Gill oraz Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej, jest coachem, autorką wielu książek biznesowych i międzynarodowym ekspertem w dziedzinie inteligencji emocjonalnej. Pisze w języku polskim i angielskim

Książka "Zdrada przeznaczenia. O miłości, życiu i Bursztynowej Komnacie" - Bożena Krajewska, Grażyna Tallar - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2013 r. Cena 24.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.