pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Zbrodnia na boku

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381463461
Data: 2018-12-06
24.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Zanim wybierzesz się do prawnika, wiedz, że oni też ulegają emocjom, które ich przerastają?
Napisana z humorem powieść kryminalna, której akcja toczy się w niewielkiej kancelarii adwokackiej. Ten barwny, pulsujący intrygami światek zostaje poruszony wiadomością o aresztowaniu jednego z prawników, oskarżonego o zabicie swojego klienta. Młoda pani adwokat - pasjonatka kryminałów i osoba o wybujałej wyobraźni - nie może uwierzyć w tę wersję zdarzeń i na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie. Okazuje się, iż jej wątpliwości odnośnie winy kolegi mogą być uzasadnione, a krąg podejrzanych stopniowo się zacieśnia?
***
"Lekka historia, finezyjny humor i mnóstwo smakowitych szczegółów z życia warszawskiej kancelarii prawniczej. Gwarantowana dobra zabawa bez stresu!"
Magdalena Zimniak, pisarka
"Będąc prawniczym insiderem, autorce nieobce są prawnicze romanse, rozwody, relacje konkubenckie, podziały majątku, konflikty interesów, machlojki finansowe, a czasami także niejasne powiązania z ciemną stroną mocy."
dr Adam Bodnar, Helsińska Fundacja Praw Człowieka
"Czy wizyta adwokata może mieć śmiertelny skutek? Jak szybko potrafi bić serce pod togą? Jaki pasztet ukręcił Dudek? Która Papuga zabiła? To zagadki więcej niż ornitologiczne. Barwny świat warszawskiej palestry ze zbrodnią na boku w nowej sensacyjnej powieści Doroty Dziedzic-Chojnackiej."
Jacek Dubois, adwokat, pisarz
"Powieść Doroty Dziedzic-Chojnackiej udanie splata humor i intrygę w pozornie nudnym świecie prawniczych meandrów. Autorka udowadnia, że w polskim kryminale nie powiedziano jeszcze wszystkiego."
Leszek Koźmiński, autor bloga kryminalnapila.blogspot.com

Audiobook „Zbrodnia na boku” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 24.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.