pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zatoka Grom na wodach Zatoki Perskiej

Autor książki:

Naval

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bellona
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 270 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788311144286
ISBN: 978-83-1114-428-6
Data: 2017-09-14
28.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Gdy świat wstrzymał oddech?
Transmisje na żywo we wszystkich krajach świata, miliardy telewidzów, szok i niedowierzanie komentatorów. Kiedy dwa samoloty uderzały w nowojorskie wieże World Trade Centre, chyba wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że nasz świat nieodwracalnie się zmienił.

Najszybciej do nieuchronnej wojny na Bliskim Wschodzie przygotowani byli polscy operatorzy z jednostki GROM. Wyczerpujący trening rozpoczęli jeszcze w Polsce: skoki z tankowca we wzburzone fale Bałtyku, zdobywanie platformy wiertniczej, trening abordażu - to wszystko miało ich przygotować do wyzwań podczas operacji na wodach Zatoki Perskiej.

Ich domem na długie miesiące stanie się wielki hangar w amerykańskiej bazie Doha, codziennością kanonady na spalonej słońcem pustyni i niebezpieczne operacje na wodach Zatoki.

Dzięki ich poświęceniu, profesjonalizmowi i ciężkiej pracy zasłużyli na przyjaźń i braterstwo broni żołnierzy z legendarnej jednostki NAVY SEAL.Ta misja to dowód na to, jak ciężko operatorzy GROM-u musieli walczyć o swoje miejsce w historii.

Każdy ma w życiu to, na co się odważy. Naval

Książka "Zatoka Grom na wodach Zatoki Perskiej" - Naval - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Bellona. Książka posiada 270 stron i została wydana w 2017 r. Cena 28.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.