pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zasady Canfielda. Rusz się stąd, gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być

Autor książki:

Jack Canfield, Janet Switzer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Emka
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 504 s.
Wymiar: 145x225 mm
EAN: 9788360652411
ISBN: 978-83-6065-241-1
Data: 2009-02-25
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Przygotuj się na zmianę uwieńczoną sukcesem z Jackiem Canfieldem, autorem bestsellerowych książek, wielokrotnym triumfatorem rankingu "New York Times a".
Jack Canfield, współtwórca niezwykłej serii Balsam dla duszy, przedstawia zasady, które zgłębiał i zgodnie z którymi żył przez ponad 30 lat, zebrane i uprzystępnione w tej oto książce.
Studiując owe "Zasady..." dowiesz się, jak zwiększyć swoją pewność siebie, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, żyć nie tylko aby żyć, ale czynić to z pasją i entuzjazmem, a także, jak realizować swoje ambitne plany. Będąc czymś znacznie więcej niż zaledwie zbiorem dobrych pomysłów, książka prezentuje 64 ponadczasowe reguły, którymi na przestrzeni wieków kierowali się mężczyźni i kobiety sukcesu.
Są wśród nich guru zarządzania - wielcy, nieraz dziś już legendarni menedżerowie znanych i cenionych firm, światowej sławy sportowcy, wybitni politycy, ale również ludzie wydawałoby się całkiem przeciętni, jednak potężni duchem.
Te reguły, praktykowane każdego dnia, dokonają w twoim życiu takich przekształceń, o których Ci się nie śniło!

Książka "Zasady Canfielda. Rusz się stąd, gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być" - Jack Canfield, Janet Switzer - oprawa miękka - Wydawnictwo Emka. Książka posiada 504 stron i została wydana w 2009 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]