pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
okładka książki - Informator zamówień publicznych
Informator zamówień publicznych 2019 40.24 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Wzory dokumentów w zamówieniach
Wzory dokumentów w zamówieniach publicznych 77.73 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Zapytanie o cenę. Licytacja elektroniczna - procedura krok po kroku....
książka:

Zapytanie o cenę. Licytacja elektroniczna - procedura krok po kroku. Seria: Biblioteka zamówień publicznych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Prawa Polskiego
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 72 s.
Wymiar: 204x143 mm
EAN: 9788326925139
ISBN: 978-83-2692-513-9
Data: 2013-11-12
pozycja niedostępna

Zapytanie o cenę. Licytacja elektroniczna - procedura krok po kroku. Seria: Biblioteka zamówień publicznych - Andrzela Gawrońska-Baran - opis książki:

Zapytanie o cenę jest procedurą, w której udziela się zamówień o mniejszej wartości, typowych i najprostszych, a zamawiane rzeczy lub usługi są w pełni porównywalne - jedynym różnicującym je czynnikiem jest cena. Z kolei licytacja elektroniczna jest możliwa do zastosowania, jeżeli wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp. W tym trybie jedynym możliwym do zastosowania kryterium oceny ofert jest najniższa cena. Oba te tryby są trybami niekonkurencyjnymi, w związku z czym należ mieć solidne podstawy do ich zastosowania. Książka Zapytanie o ocenę. Licytacja elektroniczna - procedura krok po kroku" to doskonałe kompendium wiedzy dla wykonawców i zamawiających, które pozwoli przesledzić krok po kroku każdy z tych trybów.

Książka „Zapytanie o cenę. Licytacja elektroniczna - procedura krok po kroku. Seria: Biblioteka zamówień publicznych” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Prawa Polskiego.

Książka posiada 72 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zapytanie o cenę. Licytacja elektroniczna - procedura krok po kroku...."
Andrzela Gawrońska-Baran - autor m.in.:
Najważniejsze aspekty elektronizacji - okładka książki
Najważniejsze aspekty elektronizacji zamówień... Andrzela Gawrońska-Baran, Agata Smerd, Rafał Baczewski, Krzysztof Hodt, Karol Jaworski;
Wzory dokumentów w zamówieniach - okładka książki
Wzory dokumentów w zamówieniach publicznych Agata Hryc-Ląd, Andrzela Gawrońska-Baran, Kamil Adamiec, Małgorzata Śledziewska;