pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Zanim staniesz się przedsiębiorczy. Podręcznik z ćwiczeniami do wiedzy o społeczeństwie dla gimnazjum

Dane szczegółowe:
Wydawca: REA
Rok wyd.: 2002
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 200x290 mm
EAN: 9788371412547
ISBN: 978-83-7141-254-7
Data: 2008-11-13
20.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Podręcznik zawiera najistotniejsze treści dotyczące wyżej wspomnianego modułu, jest napisany w sposób nowoczesny pod względem metodycznym, znajdują się w nim zarówno treści dostosowane do wieku i możliwości percepcji ucznia gimnazjum jak i ćwiczenia, dzięki którym zdobędzie on i utrwali wiedzę i umiejętności zgodne z wymogami podstawy programowej.
Autorki w sposób bardzo komunikatywny, bo jakby w formie rozmowy z uczniem, przekazują treści nauczania. Podręcznik jest urozmaicony graficznie. Zawiera wiele rysunków, schematów, tabel, które stanowią spójną całość z tekstem pisanym.
Każdy rozdział kończy się krótkim podsumowaniem, w którym umieszczono to, co najistotniejsze i niezbędne do zapamiętania. Nauczycielom dostarczy wielu ciekawych propozycji wdrażania programu nauczania, da możliwości dokonywania wyborów dotyczących materiału nauczania, jego zakresu i metod realizacji.

Podręcznik „Zanim staniesz się przedsiębiorczy. Podręcznik z ćwiczeniami do wiedzy o społeczeństwie dla gimnazjum” - oprawa miękka - Wydawca: REA. Cena 20.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.