pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zamówienia publiczne na roboty budowlane
Tytuł książki:

Zamówienia publiczne na roboty budowlane

Dane szczegółowe:
Wydawca: WIEDZA I PRAKTYKA
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 164 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788376778952
ISBN: 978-83-7677-895-2
Data: 2010-12-09
Cena wydawcy: 124.95 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Żeby dobrze zorganizować postępowanie na roboty budowlane lub pokonać innych wykonawców, sama znajomość ustawy Pzp jest niewystarczająca. Musisz wykazać się praktyczną umiejętnością stosowania prawa. "Zamówienia publiczne na roboty budowlane" to książka skierowana do wszystkich uczestników postępowania. Dzięki niej będziesz wiedzieć, jak prawidłowo stosować przepisy i nie popełniać błędów przy zamówieniach publicznych na roboty budowlane! "Zamówienia publiczne na roboty budowlane" to książka, która wskaże Ci prawidłowy sposób postępowania przy zamówieniach publicznych na roboty budowlane. Dzięki niej dowiesz się, gdzie najczęściej można popełnić błąd i co zrobić, by do tego nie dopuścić. Eksperci wyjaśnią też, jak przyspieszyć bieg postępowania lub zwiększyć szansę na wygranie zamówienia.
Dzięki tej publikacji:

* zyskasz rzetelne porady - jak stosować się do narzuconych przez ustawę wymogów i jakich terminów nie wolno przekraczać,

* otrzymasz konkretne rozwiązania problemów - teoria to niezbędne minimum, w zamian za to występują liczne schematy i przykłady,

* oszczędzisz czas - z pewnością docenisz wygodny i przejrzysty układ treści,

* unikniesz błędów - bogate orzecznictwo i liczne przykłady pozwolą Ci działać zgodnie z prawem.


Publikację przygotowało grono ekspertów - pracowników Urzędu Zamówień Publicznych, konsultantów oraz wieloletnich praktyków w dziedzinie zamówień publicznych.

Książka "Zamówienia publiczne na roboty budowlane" - Dominika Perkowska, Małgorzata, Andrzej Skóra-Łukaszewicz, Małgorzata Niezgoda-Kamińska - oprawa miękka - Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA. Książka posiada 164 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Dominika Perkowska, Małgorzata, Andrzej Skóra-Łukaszewicz, Małgorzata Niezgoda-Kamińska - autor m.in.: