pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zamieńmy się
Tytuł książki:

Zamieńmy się

Autor książki:

Ewa Giurkowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dygresje
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 234 s.
Wymiar: 172x159 mm
EAN: 9788365419996
ISBN: 978-83-6541-999-6
Data: 2018-08-06
30.48  44.90  14.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zamieńmy się - opis książki:

Zamieńmy się to historia na pograniczu komedii i fantastyki, z elementami powieści psychologicznej i obyczajowej. Jest to zabawna i pełna zwrotów akcji opowieść o przyjaźni, miłości, marzeniach i o odkrywaniu prawdziwego JA.

Ada mieszka na przedmieściach w wielkim domu, ze swoim mężem Mirkiem i psem, Oskarem. Pracuje jako asystentka kuratora sztuki, ale marzy o własnej karierze artystki-malarki. Jej marzenia mogą się ziścić, gdyż na rocznicę ślubu "dostaje" od męża kawiarnię blisko centrum, w której będzie mogła zawiesić swoje prace.

Któregoś dnia, w lokalu zjawia się niespodziewanie Lena - przyjaciółka Ady z dzieciństwa. Opowiada o swoich podróżach i o powrocie do rodzinnego miasta, gdzie ze swoim mężem, Wiktorem, wprowadziła się do kamiennicy w centrum. Kobiety szybko podejmują spontaniczną decyzję o wspólnym prowadzeniu kawiarni, jako że w dzieciństwie obiecały sobie, że będą się wszystkim dzielić.

Sprawy nieco komplikują się, gdy okazuje się, że mężem Leny jest dawniej zakochany w Adzie kumpel jej brata, zaś obecny partner Ady szybko traci głowę dla atrakcyjnej Leny? Przyjaciółki postanawiają coś z tym zrobić. Wkrótce jednak dowiedzą się, że los lubi płatać figle, a je czeka nieoczekiwana zamiana miejsc.

Książka "Zamieńmy się" - Ewa Giurkowicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Dygresje. Książka posiada 234 stron i została wydana w 2018 r. Cena 30.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]