pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Załatw pogodę, ja zajmę sie resztą

Autor książki:

Renata Frydrych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 544 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788308062975
ISBN: 978-83-0806-297-5
Data: 2017-02-03
28.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

Pierwsza TAKA komedia romantyczna! Odnajdziesz w niej siebie i zapragniesz - choć przez moment- być Polą Kukułką.

Prawdziwie rodzinna komedia romantyczna. Pola Kukułka walczy o szczęście!
Pola, samotnie wychowująca trójkę dzieci, musi stawić czoło nieprzychylnym jej paniom z opieki społecznej. Jak przekonać je, że sobie "poradzi" Jak udowodnić, że dzieci powinny zostać przy niej? Na szczęście Pola nie jest sama: ma brata, bratową, babcię z demencją i przystojnego sąsiada. Wiktor - wschodząca gwiazda coachingu - wydaje się być jednak z innej bajki. Zrobił zawrotną karierę, ma piękną dziewczynę i szybki samochód. Gdy pewnego dnia Pola wbiega na ulicę, prosto pod jego koła, Rzeczywistość udowadnia, że ma w zanadrzu różne scenariusze.

Pełna humoru i zwrotów akcji opowieść o szczęściu, w które warto wierzyć i rodzinie, z którą można konie kraść. Niejednemu czytelnikowi otworzy oczy i wskaże nowy kierunek. "Rodzina, ach, rodzina?" wtórują Starszym Panom córki Poli, a ona wie, że to największy skarb, jaki posiada.

Załatw pogodę, ja zajmę się resztą to historia, w której - niczym w hollywoodzkiej produkcji - wszystko może się zdarzyć. Znakomicie odmalowani bohaterowie, zabawne perypetie i sceny wzięte prosto z życia. Czy będziemy świadkami kolejnego szczęśliwego zakończenia?

Książka "Załatw pogodę, ja zajmę sie resztą" - Renata Frydrych - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 544 stron i została wydana w 2017 r. Cena 28.73 zł. Zapraszamy na zakupy!