pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zakochany Nowy York

Dane szczegółowe:
Wydawca: HarperCollins Publishers
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788327634726
ISBN: 978-83-276-3472-6
Data: 2018-12-13
Cena wydawcy: 11.40 złpozycja niedostępna

Opis książki:

WIDOK NA MANHATTAN - Carole Mortimer
Projektantka wnętrz Eva Grey słyszała wiele niepochlebnych plotek o Markosie Lionidesie. Jest przekonana, że ten wielki biznesmen to cyniczny playboy.

Po rozpadzie swego małżeństwa, zamierza trzymać się z daleka od takich mężczyzn. Gdy otrzymuje od Markosa zlecenie zaprojektowania apartamentu z widokiem na Manhattan, żeby utrzeć mu nosa, specjalnie dwa razy w ostatniej chwili odwołuje spotkanie. Wkrótce jednak poznają się przypadkowo na przyjęciu i wszystko zaczyna się bardzo komplikować.

SEN O NOWYM JORKU - Sandra Morton
Caroline Hamilton zna rosyjski. Bardzo potrzebuje pieniędzy, przyjmuje więc nagłą propozycję tłumaczenia dla wpływowego finansisty w Nowym Jorku, Lucasa Vieiry. Na miejscu dowiaduje się, że ma również udawać jego dziewczynę. Nie podoba jej się ta podwójna rola, jednak jest za późno, by się wycofać…
ŻYCIE NA MANHATTANIE - Lucy Monroe
Właściciel banku Vincenzo Tomasi potrzebuje opiekunki dla osieroconych bratanków. Ustala listę warunków, które kandydatka powinna spełniać. Na ofertę odpowiada pracownica jego banku Audrey Miller. Audrey lubi dzieci i wie, że potrafiłaby im stworzyć prawdziwy dom. Kusi ją też wysokie wynagrodzenie, bo bardzo potrzebuje pieniędzy. Na rozmowie z szefem dowiaduje się, że kontrakt obejmuje również małżeństwo z Vincenzem…

Książka "Zakochany Nowy York" - Carole Mortimer, Sandra Morton, Lucy Monroe - oprawa Miękka - Wydawnictwo HarperCollins Publishers. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2018 r.