pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zakazana miłość

Autor książki:

Siobhan Davis

Dane szczegółowe:
Wydawca: Papierówka
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 472 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788367303552
ISBN: 978-83-6730-355-2
Data: 2023-12-12
33.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Natalia
Natalia Mazzone dorastała, wiedząc, że jest obiecana człowiekowi mafii. Jako córka jednego z najpotężniejszych donów Nowego Jorku ma świadomość, że musi pogodzić się z losem. Zaakceptowanie przeznaczenia to jej obowiązek, poza tym nigdy nie zhańbiłaby swojego ukochanego ojca odmową.

Mężczyzna, którego ma poślubić, to potwór. I nie czeka jej nic poza udręką, cierpieniem i bólem serca. Tak więc kiedy znajduje szczęście - w nieco opornych ramionach Leonarda Messiny - chwyta je pełnymi garściami.

Leo jest najlepszym przyjacielem jej brata. Soldato rodziny Mazzone. Człowiekiem z wielkimi ambicjami i jeszcze większą determinacją. Nie pozwala im obojgu poddać się pokusie, więc Natalia może kochać go tylko z daleka.

To wszystko zmieni jedna zakazana noc.

Leo
Leo wiele zaryzykował dla kobiety, której nigdy nie będzie mógł mieć. I nie żałuje. Dzięki niemu Natalia uniknęła piekła na ziemi, ale w wyniku jego działań życie dziewczyny obrało inny kurs. Taki, w którym nie ma dla niego miejsca.

Mijają lata, lecz uczucia Leonarda się nie zmieniają. Zachowuje jednak dystans, poświęcając się nowej roli: zastępcy Bennetta Mazzonego. A miłość jego życia jest żoną innego mężczyzny.

Dopóki kaprys losu nie postawi Natalii ponownie na jego drodze - i tym razem Leo nie zdoła się temu oprzeć.

Książka "Zakazana miłość" - Siobhan Davis - oprawa miękka - Wydawnictwo Papierówka. Książka posiada 472 stron i została wydana w 2023 r. Cena 33.86 zł. Zapraszamy na zakupy!