pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zakazana Archeologia. Ukryta Historia Człowieka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Purana
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 328 s.
Wymiar: 158x227 mm
EAN: 9788360170915
ISBN: 978-83-6017-091-5
Data: 2018-03-23
35.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Michael A.Cremo i Richard L.Thomson przedstawili szereg faktów, które zaprzeczają obecnym poglądom na temat ewolucji ludzkiego gatunku. Opisali ukrywane, ignorowane lub zapomniane dowody archeologiczne. Mimo, że jakościowo i ilościowo miały taką samą wartość naukową, co materiały potwierdzające akceptowane dziś wyjaśnienia o początkach ludzkości, to jednak zostały one odrzucone przez świat nauki. Autorzy mówiąc o ukrywaniu dowodów nie mieli na myśli żadnych teorii spiskowych, ale raczej ciągły, społeczny proces filtracji wiedzy, który ma poważne dalekosiężne konsekwencję.

Trzeba pogratulować Michaelowi Cremo i Richardowi Thompsonowi, że dzięki ośmioletniej pracy stworzyli jedyny rozstrzygający, dokładny, gruntowny i pełny zapis praktycznie wszystkich skamieniałości człowieka, bez względu na to czy pasują one do ustalonych teorii naukowych, czy też nie. Nawet stwierdzenie, że zaprezentowane badania przeprowadzono starannie, nie oddaje ich wartości. Nie istnieje żadna inna książka o takim znaczeniu i tej wagi. Ta pozycja powinna być obowiązkową lekturą dla każdego studenta pierwszego roku biologii, archeologii i antropologii, a także wielu innych! Książka ta jest jednocześnie pasjonująca i naukowa.

Książka "Zakazana Archeologia. Ukryta Historia Człowieka" - Michael A. Cremo, Richard L. Thomson - oprawa miękka - Wydawnictwo Purana. Książka posiada 328 stron i została wydana w 2018 r. Cena 35.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.