pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zaginiona Księga Bieli

Autor książki:

Cassandra Clare, Wesley Chu

Dane szczegółowe:
Wydawca: We Need YA
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 504 s.
EAN: 9788366553064
ISBN: 978-83-6655-306-4
Data: 2020-11-05
28.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznaj nową ekscytującą powieść z uniwersum Nocnych Łowców! Dla Magnusa Bane a, Najwyższego Czarownika Brooklynu, i Aleca Lightwooda, Nocnego Łowcy, śmiertelnie niebezpieczna wyprawa będzie doskonałą okazją do kolejnej niezwykle romantycznej podróży!
Magnusowi Bane owi i Alecowi Lightwoodowi wszystko układa się świetnie: nareszcie mieszkają razem we wspaniałym domu, a ich syn, mały czarnoksiężnik o imieniu Max, właśnie uczy się chodzić. Na ulicach Nowego Jorku panuje cisza i spokój - przynajmniej jak na nowojorskie standardy - ale to tylko pozory. Pewnej nocy dwóch starych znajomych Magnusa włamuje się do niego i kradnie potężną Księgę Bieli. Magnus i Alec muszą podążać za złodziejami aż do Szanghaju i zwołać wiernych sojuszników, a przecież ktoś powinien zaopiekować się ich dzieckiem. Sprawy nie ułatwia im także dziwna, świecąca rana na ciele Magnusa.

Czarnoksiężnik i Nocny Łowca dowiadują się, że czeka na nich znacznie poważniejsze zagrożenie, niż spodziewali się na początku. Magia Magnusa staje się niestabilna, a jeśli nie powstrzymają demonów przed zniszczeniem miasta, być może będą musieli podążać za nimi aż do wielkiego źródła zła - do królestwa umarłych. Czy uda im się uratować świat przed zagładą?

Książka "Zaginiona Księga Bieli" - Cassandra Clare, Wesley Chu - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo We Need YA. Książka posiada 504 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.