pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zaginiona

Autor książki:

Piotr Kościelny

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 146x209 mm
EAN: 9788366328396
ISBN: 978-83-6632-839-6
Data: 2020-07-15
22.61  34.90  12.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Wziął ze stolika strzykawkę i pociągnął tłok. Strzykawka wypełniła się powietrzem. Z uśmiechem wbił igłę w żyłę kobiety. Upajał się tą chwilą. Wiedział, że staruszka umrze w ciągu kilku minut. Trudniejsze zadanie czekało go z Antonim. 
To było kwadrans temu. Teraz siedział na krześle i obserwował wiszące ciało. Kusiło go, żeby je rozbujać. -
Pobujamy się, dziadziusiu? - spytał, naśladując dziecięcy głosik.

Zaśmiał się, dumny ze swojego żartu. Nie zdecydował się na rozkołysanie ciała.

Drobna sprzeczka narzeczonych zamienia się w burzliwą awanturę. Krzysztof wybiega z domu i rano budzi się w swoim aucie w nieznanej okolicy. Nie pamięta wydarzeń poprzedniej nocy. Agnieszka natomiast, zdenerwowana reakcją swojego chłopaka, wychodzi o świcie na spacer po lesie. Nie ma pojęcia, że jest obserwowana przez psychopatę?
Kiedy zaniepokojony Krzysztof zgłasza policji zaginięcie Agnieszki, niespodziewanie staje się podejrzanym o jej zamordowanie. Trafia do aresztu, gdzie współosadzeni urządzają mu istne piekło.

Nikt nie wierzy w wyjaśnienia chłopaka, nikt nawet nie sprawdza innych tropów. Nikt poza zesłanym karnie na prowincjonalny posterunek komisarzem Tomaszem Świderskim. Sprawa zaginionej dziewczyny to dla niego szansa na rehabilitację i dźwignięcie się z dna, którego sięgnął kilka lat wcześniej. Rusza więc śladem psychopatycznego porywacza i okrutnego mordercy kobiet.

Czy zdąży, zanim potwór znów postanowi zabić?
"Zaginiona" to dynamiczny, brutalny i trzymający w napięciu kryminał, pełen dramatycznych zwrotów akcji prowadzących do zaskakującego finału. Niepokój nie opuści cię do ostatniej strony.

Książka "Zaginiona" - Piotr Kościelny - oprawa miękka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2020 r. Cena 22.61 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]