pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zagadkowa koperta listonosza Artura
Tytuł książki:

Zagadkowa koperta listonosza Artura

Autor książki:

Gerard Moncomble

Dane szczegółowe:
Wydawca: FORMAT
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 210x295 mm
EAN: 9788361488477
ISBN: 978-83-6148-847-7
Data: 2019-04-29
27.58  28.91  1.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zagadkowa koperta listonosza Artura - Gerard Moncomble - opis książki:

W ogromnej torbie listonosza Artura wśród wielu przesyłek i kart pocztowych jest jeden szczególny list. Tajemniczy. Zagadkowy. List zjawa! Kto go nadał? Do kogo? W jakim celu? Artur musi się dowiedzieć. Chce rozwiązać tę niezwykłą zagadkę.
Francusko-polski duet Moncomble Pawlak to w przypadku literatury dla dzieci gwarancja najwyższej jakości. Pawlak, jeden z najbardziej eksportowych ilustratorów (łącznie zilustrował ponad 60 książek we Francji, Anglii, Korei i w Polsce), zachwyca kunsztem, dążeniem do doskonałości w najmniejszym detalu i zjawiskową wprost precyzją. A w przypadku tej książki to szczególnie ważne, bo zrobiona została w całości ręcznie, techniką przestrzennej wycinanki i kolażu, z wykorzystaniem autentycznych znaczków pocztowych, oryginalnych druków i pieczęci. Moncomble to z kolei jeden z najsłynniejszych francuskich autorów książek dla dzieci. Wydał ich ponad sto w najbardziej prestiżowych francuskich i belgijskich wydawnictwach. Ciepła i zabawna opowieść, którą snuje w tej książce, to tylko z pozoru rzecz o pracy listonosza. Po mistrzowsku pokazując prostą codzienność mieszkańców jednej ulicy, skłania do refleksji na temat otwartości wobec innych, przyjaźni oraz radości, jaka z nich płynie.

Książka „Zagadkowa koperta listonosza Artura” - oprawa twarda - Wydawnictwo FORMAT. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zagadkowa koperta listonosza Artura"
Produkty podobne:
Idealna chwila - okładka książki
Idealna chwila Susanna Isern
Labirynt Lukrecji - okładka książki
Labirynt Lukrecji Agnieszka Chylińska