pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
okładka książki - Zagadka Bourne a
Zagadka Bourne a 24.68 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Tajna sprawa
Tajna sprawa 26.60 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Liczby Charona
Liczby Charona 25.25 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Dłonie Śmierci
Dłonie Śmierci 25.79 zł pozycja dostępna!
książka:

Zagadka Bourne a

Dane szczegółowe:
Wydawca: Burda
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788380531628
ISBN: 978-83-8053-162-8
Data: 2016-09-27
Cena wydawcy: 41.90 złpozycja niedostępna

Zagadka Bourne a - Eric van Lustbader - opis książki:

Brutalne morderstwo szefa kontrwywiadu wstrząsa Rosją.

Borys Karpow zostaje zamordowany podczas swojego przyjęcia weselnego. W budynku bawi się cała wierchuszka Rosji i jest to najlepiej strzeżone miejsce na świecie. Jakim więc cudem morderca dopadł i udusił potężnie zbudowanego Karpowa? Czy to przypadek, że zabójstwo nastąpiło tuż przed rozmową z Jasonem Bourne em, z którym Karpow od kilku tygodni chciał się pilnie spotkać?
Ciało zostało ułożone w pozycji nawiązującej do ukrzyżowanego Chrystusa. W rozciętym gardle tkwiła złota gwiazda Dawida. Czy to robota profesjonalnego zabójcy, czy akt zemsty fanatycznego psychopaty?
Dlaczego dwa tygodnie wcześniej ktoś zamordował kuriera z wiadomością dla Bourne a? Kim są mężczyźni zastrzeleni tej samej nocy nad brzegiem Moskwy? I komu z rosyjskiej wierchuszki mogło zależeć na śmierci szefa kontrwywiadu, w momencie gdy Rosja przeżywa tak głęboki kryzys?
Szantażowany przez rosyjskie służby bezpieczeństwa Bourne ma 48 godzin na znalezienie mordercy.

ZAGADKA BOURNE A to perfekcyjna kontynuacja legendarnej serii Roberta Ludluma. Akcja nowej książki rozgrywa się tu i teraz - między Ukrainą na krawędzi totalnego chaosu a Syrią targaną wojennymi konfliktami. Ta powieść jest naładowana adrenaliną od pierwszej do ostatniej strony!
ROBERT LUDLUM napisał dwadzieścia siedem powieści, z których każda okazała się międzynarodowym bestsellerem. Na świecie sprzedano ponad dwieście dwadzieścia pięć milionów egzemplarzy jego książek, przetłumaczonych na trzydzieści dwa języki. Do jego najważniejszych dzieł należą: Dziedzictwo Scartlattich, Manuskrypt Chancellora oraz seria powieści o Jasonie Bournie - Tożsamość Bourne a, Krucjata Bourne a i Ultimatum Bourne a. Robert Ludlum zmarł w 2001 r.

ERIC VAN LUSTBADER jest autorem dwudziestu siedmiu międzynarodowych bestsellerów, w tym dziewięciu powieści o Jasonie Bournie. Jego książki przetłumaczono na ponad dwadzieścia języków. Mieszka z żoną w Nowym Jorku, na Long Island.

Książka „Zagadka Bourne a” - oprawa twarda - Wydawnictwo Burda.

Książka posiada 448 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zagadka Bourne a"
Eric van Lustbader - autor m.in.:
Zagadka Bourne a - okładka książki
Zagadka Bourne a Eric van Lustbader;