pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zadziwieni jego łaską. Wyjść poza barak
Tytuł książki:

Zadziwieni jego łaską. Wyjść poza barak

Autor książki:

Randy Clark

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 110x180 mm
EAN: 9788365553058
ISBN: 978-83-6555-305-8
Data: 2016-09-14
9.64  12.00  2.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Kiedy analizujemy słowo "łaska", pojawiające się w Piśmie Świętym, możemy zauważyć, że istnieją dwie jego definicje. Jedna to "boskie upoważnienie", czyli inspirująca obecność Boża, umożliwiająca nam wyjście poza nasze ludzkie ograniczenia, kiedy pragniemy wypełnić Jego powołanie w naszym życiu. Przykładem jest opis Jezusa, mówiący o tym, że był pełen łaski i prawdy (J 1,14). Druga definicja natomiast wskazuje na to, że Bóg daje nam to, na co nie zasłużyliśmy: przebaczenie grzechów, wolność, pokój i radość w Duchu Świętym. W tej broszurze Randy dzieli się przede wszystkim swoim osobistym doświadczeniem dotknięcia łaską. Potem wzmacnia nasze zrozumienie wejścia w relację z Bogiem - jako czegoś znacznie większego niż tylko przebaczenie. Pragniemy, by każdy z nas nauczył się wzrastać w dzieleniu się tą łaską z innymi - tak by i oni mogli prawdziwie doświadczyć serca Ojca.

Randy ma niespotykaną umiejętność usługiwania w różnorodnych denominacjach i służbach apostolskich. Wśród nich są katolicy, mesjańscy Żydzi, metodyści, wiele kościołów zielonoświątkowych i charyzmatycznych, a także największe zbory baptystyczne w Argentynie, Brazylii i RPA. Kilka tysięcy osób miało okazję podróżować z Randym w ramach międzynarodowych zespołów usługujących. Randy odwiedził ponad czterdzieści krajów i nadal bardzo wiele podróżuje, dążąc do wypełnienia Bożego powołania dla swojego życia. Posługuje on także w sieci kościołów i organizacji chrześcijańskich.

Książka "Zadziwieni jego łaską. Wyjść poza barak" - Randy Clark - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 104 stron i została wydana w 2016 r. Cena 9.64 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Randy Clark - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Walcz o więcej - okładka książki

Walcz o więcej

Randy Clark
Słowa wiedzy - okładka książki

Słowa wiedzy

Randy Clark
Produkty podobne:
Ateizm zabija - okładka książki

Ateizm zabija

Barak Lurie
Terapia modlitwą - okładka książki

Terapia modlitwą

Joseph Murphy
Mądrości rabinów - okładka książki

Mądrości rabinów

Philippe Haddad