pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Zabic kryptonit. Zniszcz to, co kradnie Ci siłę
książka:

Zabic kryptonit. Zniszcz to, co kradnie Ci siłę

autor:

John Bevere

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788365553898
ISBN: 978-83-6555-389-8
Data: 2018-08-14
24.44  34.90  10.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zabic kryptonit. Zniszcz to, co kradnie Ci siłę - John Bevere - opis książki:

Książki Johna Bevere a są wspaniałe, jednak ta zaskoczy wielu. Nie chodzi o to, że odbiega od swej wyjątkowej zdolności odnoszenia się do istotnych spraw. Wręcz przeciwnie. Życiowa łaska, by być całkowicie odpowiednim, jest tutaj jeszcze bardziej udoskonalona. Zaskoczeniem dla wielu będzie to, jak odkrywa coś, co znajduje się pod naszymi nosami, a pozostaje kompletnie niezauważone. Powiedzenie, że potrzebujemy tej książki, jest wielkim niedopowiedzeniem. Zabić kryptonit to niezbędna lektura dla wszystkich wierzących.

BILL JOHNSON, Kościół Betel, Redding, CA, autor Bóg jest dobry
Zabić kryptonit Johna Bevere a ukazuje obszary, które mogą powstrzymywać przed naszym urzeczywistnianiem Bożego powołania. Ta książka rzuca wyzwanie i zachęca, abyśmy doświadczyli Boskiej natury Boga i siły w naszym życiu.

ANDY DALTON, rozgrywający Cincinnati Bengals, National Football League
Zabić kryptonit może być czytana od deski do deski, jak każda inna książka. Chciałem, aby rozdziały były krótkie, aby przeczytanie jednego nie zajmowało więcej niż dziesięć czy piętnaście minut. W każdym rozdziale znajdziesz komponent "Podejmij działanie", który pomoże ci zastosować prawdy z danej części w twoim życiu. Proszę, nie pomijaj tych kroków - są istotną częścią doświadczenia tej książki. Polecam czytanie jednego rozdziału dziennie. W ten sposób możesz podjąć konieczne działanie, zanim przejdziesz do kolejnego rozdziału.

Na końcu książki znajdziesz również treść do dyskusji. To dodatek dla tych, którzy będą chcieli użyć Zabić kryptonit na spotkaniu grupy. Stworzyłem również kurs online i studium, które odnoszą się do treści tej książki. Obie opcje są świetne, jeżeli chcesz zagłębić się jeszcze bardziej w tym temacie (więcej informacji o kursie i studium znajduje się na końcu książki).

Jeżeli czytasz tę książkę jako część studium lub kursu Zabić kryptonit, polecam oglądanie bądź przesłuchanie cotygodniowych nauczań i odpowiedzenie w grupie na pytania znajdujące się na końcu. Później poproś każdego członka grupy o przeczytanie analogicznych rozdziałów przed kolejnym spotkaniem.

Książka „Zabic kryptonit. Zniszcz to, co kradnie Ci siłę” - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron.

Książka posiada 344 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zabic kryptonit. Zniszcz to, co kradnie Ci siłę"
John Bevere - autor m.in.:
Historia Małżeństwa - okładka książki
Historia Małżeństwa Lisa Bevere, John Bevere;
Duch święty. Wprowadzenie - okładka książki
Duch święty. Wprowadzenie John Bevere, Addison Bevere;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Moja umiłowana Ojczyzna - okładka książki
Moja umiłowana Ojczyzna abp Stanisław Wielgus