pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Za zielonymi drzwiami

Autor książki:

Kamila Majewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szelest
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 312 s.
EAN: 9788376995953
ISBN: 978-83-7699-595-3
Data: 2022-01-17
34.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Bogactwo, kariera, wielkie miasto i wygodne życie - czy może cicha prowincja, gdzie życie toczy się wolniej
Ania, szefowa działu reklamy w dużej firmie, dowiaduje się o spadku, który pozostawił jej szef i przyjaciel, Kazimierz. Bohaterka ma wybór: przejęcie ważnego stanowiska i udziałów w firmie albo odziedziczenie tajemniczego gospodarstwa. Anna musi podjąć trudną dla siebie decyzję. Do tej pory stawiała na karierę, a sama myśl o mieszkaniu na wsi przyprawiała ją o mdłości.

Ale może warto sprawdzić, co kryje się za zielonymi drzwiami domu, który miałaby odziedziczyć
Czy Anna odważy się postawić wszystko na jedną kartę i rozpocznie nowe życie, z dala od personalnych rozgrywek korporacji, w której czuła się tak dobrze Czy posłucha rad mężczyzny, z którym ma romans - może raczej podejmie wyzwanie, jakie rzuca jej los i odważy się przejąć odrestaurowaną stodołę, mały domek, stajnię i dużą połać ziemi A może za zielonymi drzwiami kryje się coś jeszcze
Może prawdziwa miłość
Za zielonymi drzwiami Kamili Majewskiej to pełna oryginalnych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji powieść o trudnych wyborach i życiowych rozterkach. Powieść, która pokazuje, jak bardzo los może być przewrotny.

Książka "Za zielonymi drzwiami" - Kamila Majewska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Szelest. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2022 r. Cena 34.52 zł. Zapraszamy na zakupy!