pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Za wszystkie błędy
Tytuł książki:

Za wszystkie błędy

Autor książki:

Irene Cao

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 123x195 mm
EAN: 9788379999057
ISBN: 978-83-7999-905-7
Data: 2017-02-01
Cena wydawcy: 35.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Cześć co słychać?
Cześć co słychać? 24.64 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Zatoka
Zatoka 22.48 zł pozycja dostępna!
okładka książki - W powietrzu
W powietrzu 22.97 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Świetlana przeszłość
Świetlana przeszłość 30.63 zł pozycja dostępna!

Autorka powieści erotycznych Widzę cię, Słyszę cię i Pragnę cię powraca z nową zmysłową historią
Linda to trzydziestotrzyletnia dekoratorka wnętrz ze sporym bagażem romansowych doświadczeń. Doskonale wie, że jej wady - pożądliwość, gniew, lenistwo i łakomstwo - są jej siłą. A kiedy czegoś pragnie, musi to zdobyć i nie prosi o pozwolenie. Wielu już próbowało ją zmienić, naprawić liczne niedoskonałości, ale jak dotąd nikomu się to nie udało.

Jedyną osobą, która naprawdę ją rozumie, jest jej przyjaciel Alessandro, fotoreporter. Gdyby miał ją sfotografować, zrobiłby zdjęcie nieco poruszone i piękne i zatytułował je "Siedem grzechów głównych".

Być może właśnie w naturze Lindy leży przyczyna, dla której nie odnalazła jeszcze miłości. Czy zmieni się to za sprawą Tommasa Belli, chłodnego i opanowanego mężczyzny, który zleca jej urządzenie jego willi?
"Ta historia powstała, by czytelnik mógł marzyć. Od pierwszej strony otrzymuje więc to, czego szukał: prostą narrację, miłość, piękną scenerię, nieco erotyki, przygodę i oczywiście szczęśliwe zakończenie". Corriere del Veneto
"Po międzynarodowym sukcesie trylogii Irene Cao, autorka powraca z nową erotyczną powieścią, by przypomnieć nam, że daremna jest walka z pożądaniem". Messaggero Veneto

Książka "Za wszystkie błędy" - Irene Cao - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Irene Cao - autor m.in.: