pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Za wszelką cenę

Autor książki:

Marta Lech-Biała

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 294 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381478373
ISBN: 978-83-8147-837-3
Data: 2020-05-11
27.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Szczęście odnajdzie cię nawet wtedy, gdy w nie zwątpisz.

Julia, młoda dziewczyna pracująca w szpitalu jako instrumentariuszka, próbuje poukładać sobie życie po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej rodzice. Kiedy poznaje przystojnego anestezjologa Tomka, nie może uwierzyć, że los w końcu postanowił się do niej uśmiechnąć. Jednak ich sielanka nie trwa długo, a w życiu Julii pojawiają się kolejne problemy. Kryminalna przeszłość brata, zawirowania uczuciowe i poważna choroba nie pozwalają jej na osiągnięcie szczęścia, o którym tak bardzo marzy. Czy będzie miała siłę, by odeprzeć kłębiące się w jej głowie czarne myśli? Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże jej stoczyć najtrudniejszą w życiu walkę?
– Okej, okej. Niech będzie drink – powiedziałam lekko zarumieniona.

– Przyjadę po ciebie o siedemnastej.

– Będę czekać – powiedziałam, zerkając na Tomka. Był anestezjologiem, z którym pracowałam przy stole. Dziś po raz pierwszy spojrzałam na niego inaczej niż zwykle i zobaczyłam przystojnego, wysokiego, wysportowanego i umięśnionego bruneta o oczach równie czarnych co jego włosy. Miał bardzo ładne, zadbane dłonie, jak przystało na kogoś, kto pracuje przy stole operacyjnym. W jego głosie było coś, co przyciągało, działało to nie tylko na kobiety, ale także na pacjentów, których znieczulał do operacji – potrafił ukoić nerwy nawet najbardziej poddenerwowanego chorego. Miał z nimi świetny kontakt. Pociągał wiele kobiet.

Żadna młoda pielęgniarka nie przeszła obok niego obojętnie.

Książka "Za wszelką cenę" - Marta Lech-Biała - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 294 stron i została wydana w 2020 r. Cena 27.70 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.