pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Za moje krzywdy

Autor książki:

Ewa Lenarczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 290 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788381195546
ISBN: 978-83-8119-554-6
Data: 2019-10-22
25.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wciągająca historia o ciemnych stronach ludzkiej psychiki, o ludziach uwikłanych w przeszłość, żyjących chęcią wyrównania rachunków, które kazał zapłacić im los.

Polskim Wybrzeżem wstrząsa seria zadziwiających, okrutnych morderstw. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: ofiary to przeciętni, nieprzyciągający uwagi ludzie, a jednocześnie seksualni dewianci, szukający doznań w najbardziej ekstremalnych zachowaniach. Ich śmierć i ujawnione tajemnice to dla najbliższych szok, a dla stróżów prawa ogromne wyzwanie.

Kim jest morderca? Dlaczego wybrał taki klucz działania? Z tymi pytaniami muszą zmierzyć się policjanci z gdyńskiej dochodzeniówki. Pomaga im w tym psycholog policyjna - Bożena Kalinowska - zdeklarowana singielka, matka dorosłej córki, która przy okazji śledztwa spotyka na swojej drodze ludzi kiedyś dla niej ważnych, a teraz pogrzebanych w pamięci. Czy wspomnienia i sprawy z przeszłości odżyją? Czy dawne uczucie ma szanse na to, aby rozkwitnąć na nowo.

Morderstwa, policjanci, dochodzenie, a w tym wszystkim osoba, która mimo upływu lat nie potrafi zapomnieć krzywdy, której doznała. Która żyje przeszłością i sama postanawia wymierzyć sprawiedliwość - według własnych norm i na swoich warunkach.

Książka "Za moje krzywdy" - Ewa Lenarczyk - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 290 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.