pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Za każdą cenę

Autor książki:

Robert Dugoni

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788382154009
ISBN: 978-83-8215-400-9
Data: 2021-06-07
33.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Autor bestsellerów New York Timesa Robert Dugoni powraca z klimatycznym kryminałem osadzonym wśród gęstych lasów Seattle Czy jest lepsze miejsce, aby ukryć ciało?
Detektyw Tracy Crosswhite zostaje wezwana, aby zbadać sprawę młodej kobiety, która wyszła z domu i nie wróciła. Tracy ma jednak dziwne przeczucie, że to nie będzie zwyczajna sprawa zaginięcia. I ma rację, bo niewiele czasu zajmuje jej znalezienie ciała dziewczyny, ukrytego w przykrytym gałęziami dole w lesie. Ofiara, starająca się odciąć od swojej tradycyjnej rodziny, chciała po prostu skończyć studia. Ale ktoś się postarał, by nie miała przed sobą żadnej przyszłości.
Rozwiązanie tej sprawy nie jest jej jedynym wyzwaniem stojącym przed Tracy. Detektyw będzie musiała zmierzyć się także z własnymi problemami osobistymi i pomóc przyjacielowi z komendy, któremu grozi zwolnienie po tym, jak dopuścił do śmierci jedynego świadka w sprawie morderstwa lokalnej aktywistki.
Dwa morderstwa kobiet. Dwie kariery na linii strzału. I coraz więcej mrocznych sekretów, które powodują, że ceną za rozwiązanie tych spraw może być coś o wiele droższego niż praca
Kolejny porywający thriller od jednego z najlepszych autorów w tym biznesie.
Associated Press
Postaci z krwi i kości i fabuła, która nie zwalnia aż do szokującego finału.
Publishers Weekly
Książka wprost napakowana tajemnicami, emocjami i surowym mięsem akcji. Dugoni doskonale wie, jak pociągać za nitki fabuły i umiejętnie przeskakuje między nimi, budując napięcie i trzymając czytelnika w garści.
Booklist

Książka "Za każdą cenę" - Robert Dugoni - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2021 r. Cena 33.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.