pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Z Polski do Danii

Autor książki:

Jolanta Buch Andersen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 535 s.
EAN: 9788383132006
ISBN: 978-83-8313-200-6
Data: 2022-10-06
35.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Możesz zdobyć każdy szczyt, jeśli wiesz, że jest tam ktoś, kto na ciebie czeka

Pilotka, malarka, bizneswoman w życiu Jolanty Buch Andersen słowo nuda nie pojawia się zbyt często. Ale początek nie był prosty. Pół roku po jej narodzinach rozpętała się II wojna światowa, a rodzice, bogaci ziemianie, byli prześladowani najpierw przez reżim hitlerowski, a potem stalinowski. Mimo to już jako dziewczynka zaczęła osiągać sukcesy: była finalistką mistrzostw Polski w pływaniu i niewiele brakowało, aby pojechała na olimpiadę.

Prawdziwy smak zwycięstwa poznała w Danii, do której wyjechała w 1962 roku. Swoją wybitną karierę zawodową rozpoczęła jako urzędniczka, następnie pięła się na szczyt, aby zostać jedną z pierwszych kobiet na najwyższym stanowisku w duńskim przemyśle. To jednak był dopiero początek jej przygody w biznesie, dzięki której zwiedziła niemal cały świat W jaki sposób osiągnęła tak wiele

Autorka w pasjonujący sposób odpowiada na to pytanie: z perspektywy czasu opisuje swoje życie, przedstawia osobiste motywacje i wybory, a także dzieli się niezwykłymi anegdotami. To inspirujący portret kobiety wyjątkowej, silnej i wszechstronnej, która potrafiła odnaleźć szczęście bez względu na miejsce zamieszkania, wiek i zmieniające się epoki.

Książka "Z Polski do Danii" - Jolanta Buch Andersen - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 535 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.