pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Z otwartymi ramionami wśród obłoków

Autor książki:

Fabio Salvatore

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788374227476
ISBN: 978-83-7422-747-6
Data: 2016-04-26
20.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kilkanaście lat temu zawalił mu się cały świat. Rak zaatakował go jak tornado. Pomyślał o napisaniu książki, bo chciał opowiedzieć swoją historię. Dziś Fabio Salvatore żyje bardziej niż kiedykolwiek, z duszą pomalowaną tysiącami kolorów, z ciałem wzmocnionym cierpieniami i z czyhającym tuż za rogiem rakiem, który znów chce być w centrum sceny i burzyć wszystkie jego przekonania. Jego wiara i pogoda ducha doprowadziły go tam, gdzie jest obecnie. Jedno jest konsekwencją drugiego. Fabio miał szczęście spotkać wielką miłość i dawać o niej świadectwo pomimo cierpienia.

Moje życie było kompletną fikcją. Grałem na zewnątrz i na scenie, twarz dusiła się w tragicznej masce. Brak prawdy, który wiele lat wcześniej zranił mi serce, teraz znów się ujawnił z powodu choroby fizycznej. Kładę rękę na sercu. W piersiach głośno dudnią uderzenia tętna. Rozpalone światłem oczy krzyczą, że żyję. Poranna poświata przenika przez okno szpitalnej łazienki. Błyszczące płytki, pokruszone na brzegach w paru miejscach, rolki papieru nagromadzone za drzwiami, jakieś pojemniki i kosz na śmieci, zapach środka dezynfekcyjnego i ludzkich płynów ustrojowych, które przywodzą na myśl życie, matczyne łono, początek wszystkiego.

Książka "Z otwartymi ramionami wśród obłoków" - Fabio Salvatore - oprawa miękka - Wydawnictwo św. Stanisława BM. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2016 r. Cena 20.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.