pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Young power! 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat

Autor książki:

Justyna Suchecka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Znak Emotikon
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 192 s.
EAN: 9788324052042
ISBN: 978-83-2405-204-2
Data: 2020-05-04
30.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Młodzi, odważni, zaangażowani, wytrwali! Udowadniają, że nie trzeba czekać, żeby zmienić świat.

Piotrek narysował robota z tyłu zeszytu do polskiego. Chyba każdy tak czasem robi. Ale on zaszył się potem w garażu rodziców i wprowadził pomysł w życie. Po tygodniach stukania, wiercenia i skręcania - na podwórko wjechał podobny do marsjańskiego łazika robot: ALISA. Urządzenie potrafi wwiercić się w ziemię, pobrać próbkę i natychmiast ocenić jej skład. Dzięki niemu rolnicy w kilka minut mogą się dowiedzieć, jak najlepiej zadbać o glebę pod uprawy.

Kira wpadła na pomysł "latającego plecaka", jadąc ze szkoły zatłoczonym metrem. Zobaczyła unoszący się pod sufitem balonik i pomyślała, że na pewno da się wykorzystać hel w produkcji plecaków. Stworzyła projekt takiego plecaka, który zdobył tysiące głosów i zwyciężył w konkursie na pomysły biznesowe. A to był dopiero początek!
Poznaj 30 historii o młodych, którzy swoją pomysłowością zadziwiają dorosłych. Zobacz, jak to się robi!
Justyna Suchecka - dziennikarka, specjalistka od spraw młodzieży. Kibicuje dzieciakom w spełnianiu marzeń, uczy się od nich myślenia wbrew schematom i razem z nimi robi hałas.

Książka "Young power! 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat" - Justyna Suchecka - oprawa twarda - Wydawnictwo Znak Emotikon. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2020 r. Cena 30.41 zł. Zapraszamy na zakupy!