pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wzrastajmy razem. Wskazówki dla małżonków

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Oprawa: miękka
Ilość stron: 88 s.
Wymiar: 100x180 mm
EAN: 9788360703526
ISBN: 978-83-6070-352-6
Data: 2007-11-21
10.51 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niezwykła książka napisana przez małżeństwo dla… małżonków.
Nieporozumienia, kłótnie, gry miłosne, kryzysy, bliskość i dystans – to tylko niektóre tematy poruszane w tej książce.
Kto zna problemy małżeńskie lepiej niż mąż i żona? Cordula i Ottomar Leidner piszą o własnych doświadczeniach i dają zachętę do wyruszenia w interesującą podróż, niepozbawioną ryzyka, lecz pełną przewidywalnych możliwości dla wszystkich związków partnerskich i małżeństw, podróż w pełnej wolności, w zobowiązaniu jedynie wobec Boga. "Niewielu ludzi przeczuwa, co Bóg z nich uczyni, gdy bez zastrzeżeń powierzą się Jego łasce”. Dotyczy to również partnerów i małżonków. Nie chodzi tu o jakiś program, lecz raczej o wyćwiczenie się w określonej postawie, posiadającej niewiele zasad, lecz mnóstwo swobody i niemal bezgraniczną siłę przeobrażenia.
Każdy rodział jest zakończony ćwiczeniem ignacjańskim.

Być może Wasze małżeństwo przeżywa poważny kryzys lub tylko skrycie pragniecie w nim czegoś innego. Nie możemy obiecać, że zaoferujemy Wam jakieś istotne rozwiązania, lecz uwzględniliśmy wszystkie możliwości.
Być może kwestia małżeństwa interesuje Was dlatego, że leży Wam na sercu małżeństwo innych ludzi: przyjaciół, członków rodziny lub par, którym doradzacie lub nad którymi sprawujecie opiekę duszpasterską. W takim razie mamy nadzieję, że ta książka da Wam to, czego szukacie.
Ze wstępu

Książka "Wzrastajmy razem. Wskazówki dla małżonków" - Cordula Leidner, Ottmar Leidner - oprawa miękka - Wydawnictwo Salwator. Cena 10.51 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.