pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Wzory umów dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych z praktycznymi...
książka:

Wzory umów dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych z praktycznymi komentarzami

Dane szczegółowe:
Wydawca: WIEDZA I PRAKTYKA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 100 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9788326982866
ISBN: 978-83-2698-286-6
Data: 2019-06-08
77.73  99.00  21.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Wzory umów dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych z praktycznymi komentarzami - Katarzyna Czajkowska-Matosiuk - opis książki:

"Wzory umów dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych z praktycznymi komentarzami" - to zbiór najczęściej wykorzystywanych przez zarządców budynków wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych umów. Czytelnik dowie się stąd m.in. jak sporządzić umowę o zarządzanie nieruchomością, umowę najmu lokalu mieszkalnego, umowę najmu lokalu użytkowego, umowę o dzieło na rzecz spółdzielni/wspólnoty, umowę o budowę sieci komputerowej, umowy o przeglądy elektryczne oraz ogólnobudowlane, czy różnego rodzaju umowy o świadczenie usług na rzecz spółdzielni/wspólnoty (umowę kominiarską, umowę o świadczenie usług ochroniarskich, umowę o świadczenie usług sprzątania nieruchomości). Aby wzory były łatwe do wykorzystania, są przykładowo wypełnione i opatrzone komentarzem. Do książki dołączona jest płyta CD--ROM zawierająca wszystkie wzory opisane w wydaniu. Wystarczy wybrać potrzebny wzór, przygotować go na podstawie komentarza i wydrukować.

Książka „Wzory umów dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych z praktycznymi komentarzami” - oprawa miękka - Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA.

Książka posiada 100 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wzory umów dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych z praktycznymi..."
Katarzyna Czajkowska-Matosiuk - autor m.in.:
Postępowanie cywilne - okładka książki
Postępowanie cywilne Katarzyna Czajkowska-Matosiuk;
Produkty podobne: