pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Wyrażać niewyrażalne. Analiza językowo-stylistyczna tetralogii Jezus z Nazarethu Romana Brandstaettera

Dane szczegółowe:
Wydawca: Żydowski Instytut Historyczny w Polsce
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 276 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788361850656
ISBN: 978-83-6185-065-6
Data: 2014-01-31
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna

Wyrażać niewyrażalne. Analiza językowo-stylistyczna tetralogii Jezus z Nazarethu Romana Brandstaettera - Karolina Ruta - opis książki:

Praca Karoliny Ruty sytuuje się w obszarze stylistyki językoznawczej. Jej przedmiotem jest opis, analiza i interpretacja wybranych nacechowanych (relewantnych) stylistycznie elementów struktury językowej i tekstowej tetralogii Romana Brandstaettera Jezus z Nazarethu. Złożoność i swoistość przedmiotu tej analizy narzuciła badaczce konieczność pogodzenia różnych metod, ukształtowanych na gruncie różnych paradygmatów badawczych lingwistyki. Przyjęte przez autorkę założenia teoretyczno-metodologiczne i zastosowane instrumentarium badawcze należy uznać za oryginalne, przemyślane, a przede wszystkim właściwe i adekwatne zarówno do zamierzonego celu rozprawy, jak i do zgromadzonego materiału językowego.

Książka „Wyrażać niewyrażalne. Analiza językowo-stylistyczna tetralogii Jezus z Nazarethu Romana Brandstaettera” - oprawa miękka - Wydawnictwo Żydowski Instytut Historyczny w Polsce.

Książka posiada 276 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wyrażać niewyrażalne. Analiza językowo-stylistyczna tetralogii Jezus..."
Karolina Ruta - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: