pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Wykreślone imię
książka:

Wykreślone imię

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAB
Rok wyd.: 2009
Oprawa: twarda
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 123x195 mm
EAN: 9788374146845
ISBN: 978-83-7414-684-5
Data: 2009-09-17
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Wykreślone imię - Rhiannon Lassiter - opis książki:

Wdowiec samotnie wychowujący córkę i syna poznaje rozwódkę, która ma dwoje własnych dzieci. Próbują stworzyć zgodną rodzinę, co nie jest łatwe. Sama myśl o czwórce kłótliwych dzieciaków w jednym domu wywołuje dreszcze.
Pewnego dnia ojciec otrzymuje tajemnicze zaproszenie do posiadłości nad jeziorem. Ani dzieci, ani dorośli nie wiedzą, co ich tam czeka? Powoli odkrywają mroczne tajemnice opuszczonego domu. Dlaczego w książkach ktoś wykreślił imiona bohaterów? Czemu kukły znalezione w pudle z napisem: "Dalila i jej trutnie" mają wydłubane oczy? Jakim cudem przemieszczają się, kiedy ludzie nie patrzą? Skąd wzięła się lalka, która oplata wszystko włosami? Na co czyhają wampiruszki? I kim są Lis i Alicja?
Bohaterowie szukają odpowiedzi na te pytania. Muszą poznać reguły potwornej gry, w której rzeczywistość miesza się z iluzją. Czy zdają sobie sprawę, jaką cenę zapłacą za swoją ciekawość?
Książka zdecydowanie do czytania w dzień!
Ta odważna i ambitna książka pokazuje drogę od dzieciństwa do dorosłości jako skomplikowaną, ryzykowną i nieprzewidywalną podróż.
"The Guardian"
Wykreślone imię pochłonęło mnie całkowicie. Rhiannon pisze doskonale. Portretuje współczesną rodzinę z niezwykłą precyzją, ale jej największa siła leży w kreowaniu atmosfery dziwności i stopniowaniu napięcia. Wyrazy szacunku!
Celia Rees

Książka „Wykreślone imię” - oprawa twarda - Wydawnictwo WAB.

Książka posiada 336 stron i została wydana w 2009 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wykreślone imię"