pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wykonało się. Rozważanie Drogi Krzyżowej

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 145x105 mm
EAN: 9788374012911
ISBN: 978-83-7401-291-1
Data: 2021-01-29
4.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nabożeństwo drogi krzyżowej najczęściej kojarzy się nam z okresem Wielkiego Postu, choć można je sprawować w ciągu całego roku. Jednak rozważanie drogi krzyżowej w Wielkim Poście, a zwłaszcza Wielkim Tygodniu, ze względu na jego pasyjny charakter, posiada szczególną wymowę.
Wykonało się! To słowa wypowiedziane przez Jezusa na krzyżu, po których skonał. Przytoczył je w swojej Ewangelii świadek śmierci Syna Bożego - św. Jan. Wykonało się to, co przewidywało proroctwo. Zbawiciel, który przyszedł na świat, odkupił ludzi za cenę własnego cierpienia, poniżenia i śmierci.
Rozważanie Drogi Krzyżowej pozwala nam wczuć się w to, co musiał wycierpieć za nas Chrystus. Jednak właściwym celem rozważania jest odniesienie cierpienia Syna Bożego do naszego życia, tak by się nawracać i stawać godnymi nazwy dobrego chrześcijanina.
Piękna oprawa graficzna, w której dominują wzruszające obrazy przedstawiające stacje drogi krzyżowej z kościoła parafialnego w Bądkowie z pewnością będzie pomocą we właściwym odbiorze treści rozważania.

Książka "Wykonało się. Rozważanie Drogi Krzyżowej" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2021 r. Cena 4.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.