pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wygraj wojnę o umysł

Autor książki:

Craig Groeschel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788382470901
ISBN: 978-83-8247-090-1
Data: 2022-12-01
38.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Każdy, kto próbował porzucić złe nawyki i niezdrowe wzorce myślenia, wie, jak trudno jest ujarzmić umysł i właściwie kierować swoją życiową ścieżką. Craig Groeschel, pastor i autor bestsellerów, z własnego doświadczenia zna codzienne bitwy przeciw zwątpieniu i negatywnemu myśleniu. Książkę Wygraj wojnę o umysł wypełniają praktyczne rady i biblijne wskazówki, które poprowadzą cię ku pogodniejszej, zdrowszej przyszłości.

Bazując na Biblii oraz najnowszych odkryciach naukowych dotyczących funkcjonowania mózgu, Groeschel opracował strategię, która uwolni cię z objęć destrukcyjnego myślenia i pozwoli żyć w pełni radości i pokoju, tak jak chce tego Bóg. Wygraj wojnę o umysł pomoże ci:

zrozumieć, jak działa mózg i jak zaprogramować go od nowa,

zidentyfikować kłamstwa, do których skłania cię wróg,

rozpoznać i rozbroić mentalne impulsy, które wyzwalają destrukcyjne myśli,

zobaczyć, jak modlitwa i uwielbienie odmieniają umysł,

wypracować praktyki, dzięki którym Boże myśli ukształtują twój sposób myślenia.

Bóg ma dla ciebie coś lepszego niż stare sposoby myślenia. Już czas przemienić umysł tak, aby Bóg mógł odmienić twoje życie.

Książka "Wygraj wojnę o umysł" - Craig Groeschel - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2022 r. Cena 38.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.