pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wychowanie w mocy Ducha

Autor książki:

Sally Hohnberger

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Źródła Życia
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 354 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788362103102
ISBN: 978-83-6210-310-2
Data: 2021-01-12
25.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wychowanie w mocy Ducha - Sally Hohnberger - opis książki:

Jeśli twoje dziecko należy do grupy wiekowej pomiędzy piątym i dwunastym rokiem życia, to prawdopodobnie zdążyłeś się już przekonać, jak trudne bywa wychowywanie. W jednej chwili słodkie i milutkie, w następnej uparte i zbuntowane. W tej fazie kształtowania charakteru dzieci potrafią w mgnieniu oka zmienić się z miłego kotka w okropnego zwierzaka. Jak się w tym wszystkim odnaleźć
W Wychowaniu w mocy Ducha Sally Hohnberger omawia praktyczne zasady dotyczące wychowywania i przedstawia je w kontekście osobistych przeżyć z Jezusem. U podstawy każdej zasady przewija się myśl, iż Bóg jest bardzo realny i zawsze gotowy do pomocy. Dzięki spędzaniu czasu z Jezusem i nawiązywanie z Nim dzień po dniu łączności odkryła, że Bóg może napełnić pomysłami głowę nawet mało pomysłowego rodzica. To również kontakt z Bogiem zmiękcza serce i powoduje zmianę charakteru zarówno dziecka, jak i rodzica.
Poznasz ciekawe postaci i dowiesz się ile radości przynosi patrzenie na Krzysia Kłamczucha, który zmienił się w Prawdomównego Piotra lub gdy Leniwy Leszek staje się Pracowitym Przemkiem. Dowiesz się, jak wprowadzić w życie zasadę wymiany, polegającą na zastępowaniu cech charakteru szatana, cechami charakteru Pana Boga. Odkryjesz również, że właściwe napominanie i dyscyplinowanie dziecka jest tak naprawdę okazywaniem mu miłości!
Sally Hohnberger, matka dwóch synów: Matthew i Andrew, podaje mnóstwo przykładów z własnego doświadczenia. Jej rady są bardzo pomocne i dotyczą kształtowania dobrych nawyków, uczenia dzieci samodzielności i odpowiedzialności, tego, jak ważne jest wywiązywanie się z obowiązków i osobisty kontakt z Bogiem, dotyczą też ustalania granic oraz utrzymania właściwej równowagi pomiędzy pracą a zabawą. Rady Sally mają swoje źródło w modlitwie, a nie w popularnych trendach psychologii. Jest to książka na temat kształtowania i rozwijania charakteru w mocy Ducha!

Książka „Wychowanie w mocy Ducha” - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Źródła Życia. Książka posiada 354 stron i została wydana w 2014 r. Cena 25.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wychowanie w mocy Ducha"
Sally Hohnberger - autor m.in.:
Bądź rodzicem w mocy Ducha - okładka książki
Bądź rodzicem w mocy Ducha Sally Hohnberger;
Produkty podobne:
Droga pogody ducha - okładka książki
Droga pogody ducha Jonathan Morris
Modlitwa w mocy Ducha - okładka książki
Modlitwa w mocy Ducha Neil T. Anderson
Koronka do św. Rity - okładka książki
Koronka do św. Rity Małgorzata Pabis
Jak rozpoznać wolę Boga - okładka książki
Jak rozpoznać wolę Boga Kenneth E. Hagin