pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wybór M

Autor książki:

Natalia Nowak-Lewandowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788376746869
ISBN: 978-83-7674-686-9
Data: 2018-08-06
28.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Pozostała tylko jedna myśl, męcząca i drażniąca coraz mocniej i mocniej. Czuła nienaturalny spokój, w którym rozmyły się wcześniejsze przerażenie, wściekłość i ból. Wiedziała, że to jedyne wyjście, aby trwał wiecznie?
Michalina, wracając wieczorem z pracy, zostaje napadnięta i brutalnie zgwałcona. Lekarzom udaje się ją uratować, lecz o ile jej zdrowie fizyczne wraca do normy, to psychicznie jest w rozsypce. Funkcjonuje tylko dzięki lekom oraz mężowi - Igorowi, który staje przed ciężką próbą. Początkowo, ogarnięty wściekłością, chce na własną rękę znaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość? Co sprawia, że w pewnym momencie Igor odsuwa się od żony, zaczyna się nią brzydzić, a nawet jej nienawidzić?
Śmiało mogę powiedzieć, że "Wybór M." jest jedną z lepszych powieści, jakie przeczytałam w tym roku. Emocje wzbierają z każdym akapitem, by na sam koniec wybuchnąć ze zwielokrotnioną siłą. Autorka odkrywa przed czytelnikiem złożony świat, w którym słowa "upodlenie", "wsparcie" czy "nienawiść" nabierają nowego, realnego znaczenia. Książka z pewnością nie należy do lekkich lektur, jednak dzięki temu pozostanie na długo w mojej pamięci.

Anna Szafrańska, pisarka
Wstrząsająca historia o tym, jak jeden moment zmienia nie tylko czyjeś życie, ale i wpływa dramatycznie na losy wszystkich dookoła. Powieść dla ludzi o mocnych nerwach.

Natasza Socha, pisarka

Książka "Wybór M" - Natalia Nowak-Lewandowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.77 zł. Zapraszamy na zakupy!