pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wszyscy jesteśmy zbłąkanymi owcami

Autor książki:

Stefania M. Jagielnicka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Manufaktura Słów
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 218 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788366115316
ISBN: 978-83-6611-531-6
Data: 2019-06-28
Cena wydawcy: 28.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Po dwóch nieudanych małżeństwach Beata zaczęła wątpić, czy uda się jej znaleźć szczęście w życiu. Swój czas wypełnia pisaniem książek oraz planowaniem wyjazdu do Francji. Pewnego dnia na krakowskim rynku spotyka mężczyznę, który sprawia wrażenie, że mógłby być TYM KIMŚ. Jednakże zainteresowanie jej osobą zaczął przejawiać także... niemiecki wywiad!
Czy Beata mimo przeciwności losu zdoła dokonać właściwego wyboru?
Wszyscy jesteśmy zbłąkanymi owcami to wciągająca, pełna zwrotów akcji powieść. Autorka wykorzystała swoje emigracyjne doświadczenie życiowe, dzięki czemu czytelnik jest co rusz zaskakiwany nietuzinkowymi spostrzeżeniami na temat miejsca człowieka we współczesnej Europie.

Stefania Maria Jagielnicka jest dziennikarką, poetką i powieściopisarką, absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zamieszkałą obecnie w Wiedniu. W 1983 roku uzyskała honorowe dożywotnie członkostwo Arizona Press Club w Phoenix (USA), dokąd wyemigrowała po internowaniu. Na polskim rynku wydawniczym ukazało się do tej pory jej dwadzieścia powieści. Wydała też tomik wierszy i dwie książki z reportażami w języku niemieckim. W styczniu 2012 zdobyła główną nagrodę w Konkursie Literackim Wydawnictwa Astrum za powieść W żelaznym uścisku.

Książka "Wszyscy jesteśmy zbłąkanymi owcami" - Stefania M. Jagielnicka - oprawa miękka - Wydawnictwo Manufaktura Słów. Książka posiada 218 stron i została wydana w 2019 r.