pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Współcześni odmawiają różaniec

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Rok wyd.: 2000
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 120x165 mm
EAN: 9788389289117
ISBN: 83-89289-11-3
Data: 2006-04-05
13.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ta książka powstała z potrzeby wielu serc, które kochają różaniec. Dla których ważna jest codzienna wędrówka pośród koralików nanizanych na sznurek. W nich bowiem odnajdują swoje życie złożone z maleńkich jednakowych dni połączonych Tajemnicą, która nadaje im sens.
Fakt ogłoszenia przez papieża Jana Pawła II Roku Różańca Świętego i dodania tajemnic światła, czyli "stosownego uzupełnienia" jeszcze bardziej zmobilizował nas do tego, by w naszych publikacjach znalazła się książka szczególna. Współczesna, osadzona w naszej rzeczywistości. Stworzona przez ludzi, którzy żyją między nami. Są wśród nich: naukowcy, dziennikarze, poeci, księża, zakonnicy, lekarze, inżynierowie. Trzydzieści dwie różne osoby. Każda z nich oddała w tych rozważaniach cząstkę siebie, cząstkę swoich doświadczeń i przeżyć, cząstkę współczesności w której żyje. Każda z tych tak różnych i indywidualnych cząstek współtworzy i współistnieje w jedności – w różańcu.
Zapraszamy do wędrówki po tajemnicach życia Człowieka-Boga i Jego Matki, do kontemplowania wspólnie ze współczesnymi tej wielkiej Tajemnicy Miłości.

Książka "Współcześni odmawiają różaniec" - oprawa miękka - Wydawnictwo Salwator. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2000 r. Cena 13.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.