pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wschodni płomień

Autor książki:

Patrycja Żurek

Dane szczegółowe:
Wydawca: INANNA
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 206 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788379955046
ISBN: 978-83-7995-504-6
Data: 2020-07-27
26.34 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Sergiusz i Mei poznali się w szkole. On – pół Rosjanin, ona – pół Japonka. Dwa zupełnie różne charaktery, dwie odmienne kultury. Nim miłość między nimi zdążyła zakwitnąć na dobre, musieli się rozstać. Po latach spotykają się ponownie, jednak nie są tymi samymi ludźmi, co w młodości.

Sergiusz nie wygląda jak kiedyś, a przez to, co przeszedł trudno mu uwierzyć, że jest godny miłości. Mei musi zmierzyć się z chorobą matki, to ostatnia szansa, by poukładać wzajemne relacje. Skrywane przez lata sekrety wychodzą na jaw.

Czy Sergiusz i Mei będą w stanie wspólnie zmierzyć się z przeciwnościami losu? Czy pozwolą, by ogarnął ich płomień? Spalą się w ogniu czy odrodzą?
„Wschodni płomień” to powieść ukazująca miłość taką, jaka jest naprawdę — trudna, piękna i zdolna przetrwać wszystko.

Ewelina Nawara, My Fairy Book World
Daj rozgrzać się płomieniom, które dają drugą szansę na odnalezienie drogi do prawdziwej miłości.

Marta Daft, Marta wśród książek
Czas nie zawsze jest sprzymierzeńcem, podobno leczy rany, ale potrafi też ranić. Historia o dwójce różnych na każdej płaszczyźnie osobach niezwykle wzrusza i zaskakuje.

Magdalena Jarząbek, Czytam w pociągu
Historia tej dwójki bohaterów jest niezwykła, pokazuje nam, że prawdziwa miłość jest w stanie wszystko znieść, że nie liczy się co mówią inni, tylko to, co czujemy my sami.

Grażyna Wróbel, Czytaninka

Książka "Wschodni płomień" - Patrycja Żurek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo INANNA. Książka posiada 206 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.