pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wrzask

Autor książki:

Lynette Noni

Dane szczegółowe:
Wydawca: Uroboros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 135x202 mm
EAN: 9788328092556
ISBN: 978-83-2809-255-6
Data: 2022-04-11
37.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Po ucieczce z Lengardu - podziemnego ośrodka rządowego - Alyssa Scott zna już swój dar. Jest Mówiącą. Jest Kreatorką, a nie - potworem. Jednak w laboratorium szalonego, śmiertelnie niebezpiecznego naukowca Kendalla Vanika zostali jej przyjaciele i Landon Ward, który nauczył ją kontrolować jej dar, który ją okłamał, którego...

Alyssa desperacko pragnie ich ocalić, ocalić musi także resztę świata. Jednak każdy kolejny jej ruch grzęźnie w pajęczynie kłamstw i sekretów, aż w końcu sama zaczyna wątpić we wszystko, w co dotychczas wierzyła. A jej pamięć głęboka uwalnia fragmenty wspomnień, także tych bolesnych o śmierci rodziców. Rozpoczyna więc wojnę o przyjaciół, o świat i odzyskanie kontroli nad swoim życiem.

W tym starciu sprzymierzeńcy stają się wrogami, a wrogowie sprzymierzeńcami. Alyssa może być pewna tylko dwóch rzeczy: jeśli chodzi o Mówiących, nic nie jest takie, jak się wydaje, a jedyną osobą, której może ufać, jest ona sama. Lynette Noni jest obdarzona wspaniałym talentem opowiadania intrygujących historii, które bez reszty wciągają czytelników. Z niecierpliwością wyczekuję jej kolejnej książki. - Sarah J. Maas, autorka bestsellerowych cykli powieściowych: Szklany tron oraz Dwór cierni i róż.

Książka "Wrzask" - Lynette Noni - oprawa miękka - Wydawnictwo Uroboros. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2022 r. Cena 37.57 zł. Zapraszamy na zakupy!