pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wolontariat w dobie płynnej rzeczywistości

Dane szczegółowe:
Wydawca: Petrus
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 190 s.
Wymiar: 150x240 mm
EAN: 9788377204542
ISBN: 978-83-7720-454-2
Data: 2020-12-08
25.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


Wolontariat jest najbardziej twórczą drogą dla rozwoju własnego „Ja”, rozwoju „Ja” drugiej osoby oraz wprowadzaniu „ludzkiej twarzy” różnych grup i wspólnot społecznych… Książka pobudza myślenie człowieka, który nie chce być zagubionym w świecie „płynnej rzeczywistości”; a tym samym nie chce osobowościowego zagubienia „drugiego”,… nie tylko pobudza myślenie, ona kreuje także działania, wielorakie procedury użytkowo – praktyczne w obszarze wolontariatu, który jest wartością samą w sobie…Publikacja spełnia wszelkie kryteria naukowej rozprawy; posiada nie tylko zalety merytoryczne i poznawcze, ale także czytelnicze. Stąd też czyta się ją z wielką przyjemnością. Połączenie wartości merytorycznych z walorami czytelniczymi jest czymś trudnym, więc tym bardziej Autorom artykułów jak i Redaktorom naukowym należy się uznanie.

ks. dr hab., Adam Solak, prof. APS
(…). Temat wolontariatu, ujęty z różnych stron i perspektyw przez Autorów poszczególnych rozdziałów jest znakomitym kompleksowym omówieniem aktywności w ramach wolontariatu i inicjatyw. Aspekt osobistego zaangażowania w działalność społeczną, będącą istotą wolontariatu oraz człowiek – jako podmiot – i jego działalność na rzecz dobra, jak nić pajęcza przewija się przez całą publikację. Logiczny układ książki i wzajemne przenikanie się poszczególnych rozdziałów, czyni z niej niezwykle użyteczną publikację na rynku wydawniczym.

dr Paweł Piotrowski, UPJPII

Książka "Wolontariat w dobie płynnej rzeczywistości" - Mateusz Muchacki, Jolanta Machowska-Goc, Beata Sufa - oprawa Miękka - Wydawnictwo Petrus. Książka posiada 190 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.50 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]