pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Więzień Nieba

Autor książki:

Carlos Ruiz Zafon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788328708907
ISBN: 978-83-2870-890-7
Data: 2017-09-29
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Rok 1957. Interesy rodzinnej księgarni Sempere i Synowie idą tak marnie jak nigdy dotąd. Daniel Sempere, bohater Cienia wiatru, wiedzie stateczny żywot jako mąż pięknej Bei i ojciec małego Juliana. Następny w kolejce do porzucenia stanu kawalerskiego jest przyjaciel Daniela, Fermín Romero de Torres, osobnik tyleż barwny, co zagadkowy: jego dawne losy wciąż pozostają owiane mgłą tajemnicy. Ni stąd, ni zowąd przeszłość Fermina puka do drzwi księgarni pod postacią pewnego odrażającego starucha. Daniel od dawna podejrzewał, że skoro przyjaciel nie chce mu opowiedzieć swej historii, to musi mieć ważny powód. Ale gdy Fermín wreszcie zdecyduje się wyjawić mroczne fakty, Daniel dowie się "rzeczy, o których Barcelona wolałaby zapomnieć".

Jednak niepogrzebane upiory przeszłości nie dadzą się tak łatwo wymazać z pamięci. Daniel coraz lepiej rozumie, że będzie musiał się z nimi zmierzyć. I choć zakończenie powieści wydaje się ze wszech miar pomyślne, to Ruiz Zafón mówi nam wprost, że "prawdziwa Historia jeszcze się nie skończyła. Dopiero się zaczęła".

Książka "Więzień Nieba" - Carlos Ruiz Zafon - oprawa twarda - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]