pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Więzień labiryntu. Próby ognia

Autor książki:

James Dashner

Dane szczegółowe:
Wydawca: papierowy księżyc
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 420 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788361386643
ISBN: 978-83-6138-664-3
Data: 2015-08-31
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Światowy bestseller, na podstawie którego powstał film wytwórni Twentieth Century Fox.

"Próby Ognia" to drugi tom serii "Więzień labiryntu" amerykańskiego autora Jamesa Dashnera, która stała się światowym bestsellerem i została przeniesiona na ekran filmowy przez wytwórnię Twentieth Century Fox.

"Więzień labiryntu" skończył się niezwykle emocjonalnym zwrotem akcji, który sprawia, że wszyscy miłośnicy serii w napięciu oczekują na spotkanie z kolejną przygodą.

"Próby Ognia" przynoszą jeszcze więcej napięcia, pułapek i mylnych tropów niż "Więzień labiryntu", przez co trzymają czytelnika w nieustannym napięciu aż do ostatniej strony.

ZNALEZIENIE WYJŚCIA Z LABIRYNTU MIAŁO BYĆ KOŃCEM.

Thomas był pewien, że ucieczka z labiryntu będzie oznaczała wolność dla niego i pozostałych Streferów. Ale DRESZCZ jeszcze nie zakończył eksperymentów. Faza Druga się rozpoczyna. Czas na próby ognia.

TU NIE MA REGUŁ, NIE ZNAJDZIESZ POMOCY. PRZETRWASZ ALBO ZGINIESZ.

Streferzy mają dwa tygodnie, aby przejść przez Pogorzelisko - najbardziej spaloną część świata. Ale DRESZCZ przygotował im na tej drodze wiele niespodzianek.

ICH PRZYJAŹNIE ZOSTANĄ WYSTAWIONE NA PRÓBĘ.

WZAJEMNE ZAUFANIE ZOSTANIE ZNISZCZONE.

MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA WSZYSTKO.

Tym bardziej, że pojawiło się też nowe zagrożenie - inna grupa, której przetrwanie zależy od unicestwienia Streferów. A są zdeterminowani, aby przetrwać.

DLATEGO WCIĄŻ NIE MOŻNA PRZESTAĆ UCIEKAĆ.

Książka "Więzień labiryntu. Próby ognia" - James Dashner - oprawa miękka - Wydawnictwo papierowy księżyc. Książka posiada 420 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor