pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wiesz więcej niż myślisz
Tytuł książki:

Wiesz więcej niż myślisz

Autor książki:

Seka Nikolic

Dane szczegółowe:
Wydawca: P&G EDITORS
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 183 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788363046057
ISBN: 978-83-6304-605-7
Data: 2012-06-14
19.77  34.99  15.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wiesz więcej niż myślisz - Seka Nikolic - opis książki:

Czy kiedykolwiek zadzwoniłeś do kogoś w momencie, gdy on miał właśnie dzwonić do ciebie Lub czy otrzymałeś email lub list od przyjaciela, który śnił ci się poprzedniej nocy Być może łatwiej jest uwierzyć, że te sytuacje są po prostu zbiegami okoliczności - ale ta książka pomoże ci zrozumieć, że za tymi magicznymi formami komunikacji kryje się nadświadomość. Odkryj: posiadaną przez nas wszystkich zdolność do wysyłania i otrzymywania wiadomości poprzez nasze częstotliwości energii praktyczne ćwiczenia, które pomogą ci osiągnąć neutralny umysł i połączą cię z mocami twojej nadświadomości informacje o tym, jak się chronić i wykorzystywać nadświadomość, by pokonać chorobę i wzmocnić zdrowie moc przyciągania odpowiednich ludzi, związków i szans kariery do twojego życia prawdziwe przypadki ilustrujące to, jak wiele możesz osiągnąć, gdy odkryjesz ukryte moce i staniesz się panem swojej energii i swojego życia.

Przyszedłeś na świat z umiejętnością wykorzystywania energii; ta książka pomoże ci odżywić naturalny dar, abyś mógł przyciągać odpowiednie częstotliwości, by radykalnie poprawić swoje życie i ponownie połączyć się z otaczającą cię magią

Książka „Wiesz więcej niż myślisz” - oprawa miękka - Wydawnictwo P&G EDITORS. Książka posiada 183 stron i została wydana w 2012 r. Cena 19.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wiesz więcej niż myślisz"
Seka Nikolic - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Łącząc dwa światy - okładka książki
Łącząc dwa światy John Holland
Na trudne chwile - okładka książki
Na trudne chwile Helen Exley