pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiersze sercem pisane

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 106 s.
Wymiar: 148x205 mm
EAN: 9788372776563
ISBN: 978-83-7277-656-3
Data: 2017-07-15
17.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

To, że istnieje wiele definicji poezji doskonale wiedzą współautorzy antologii poetów współczesnych WIERSZE SERCEM PISANE. EDYCJA 3 wydawanej przez Wydawnictwa Astrum.
Seria ta promuje autorów, którzy swoją wrażliwość przekuwają w strofy. Jak w każdej antologii mamy tu do czynienia nie z jedną wrażliwością, ale z jej wielobarwną różnorodnością, ze spontanicznym nadmiarem silnych uczuć.
Emily Dickinson powiedziała, że jeśli czyta książkę, a jej ciało staje się coraz bardziej gorące, to znaczy, że czyta właśnie poezję. Wrażliwość poety ogrzewa ją bardziej niż ogień w kominku. Dylan Thomas uznał, że poezja jest tym, co sprawia, iż chce mu się na przemian śmiać, płakać, cieszyć życiem lub ze smutku umierać. Oznacza to, że poezja w literaturze jest czymś wyjątkowym, a skoro tak, to i piszący wiersze są osobami wyjątkowymi są wrażliwi, uczuciowi, inaczej niż zwykli ludzie postrzegają świat i pragną się tym z mani podzielić.
Zapraszam zatem do lektury antologii WIERSZE SERCEM PISANE. EDYCJA 3, gdzie będziecie mogli poznać piękne wiersze, wrażliwość oraz osobowość takich autorów jak: Grażyna Gajewska, Kazimierz Kopystyński, Renata Lisik, Kinga Michałowska, Jerzy Mróz, Janusz Muzyczyszyn,Urszula Rędziniak, Pol Say, Barbara Staszczyk, Tamara Mariola Tarasek

Książka "Wiersze sercem pisane" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 106 stron i została wydana w 2017 r. Cena 17.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.