pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiersze sercem pisane. Seria: Antologia poetów współczesnych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 106 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788372776952
ISBN: 978-83-7277-695-2
Data: 2016-12-21
17.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

To,że istnieje wiele definicji poezji doskonale wiedzą współautorzy wyboru wierszy SERCEM PISANE wydanych w nowej serii Wydawnictwa Astrum ANTOLOGIA POEZJI.

Seria ta będzie promowała autorów, którzy swoją wrażliwość przekuwają w strofy. Ponieważ jest to antologia,to mamy tu do czynienia nie z jedną wrażliwością,ale ze "spontanicznym nadmiarem silnych uczuć".

Emily Dickinson powiedziała, że jeśli czyta książkę, a jej ciało staje się coraz bardziej gorące, to znaczy,że czyta właśnie poezję. Wrażliwość poety ogrzewa ją, jak dalej twierdzi, bardziej niż ogień w kominku.

Dylan Thomas z kolei mówi,że poezja jest tym, co sprawia, iż chce mu się na przemian śmiać, płakać,cieszyć życiem lub ze smutku umierać. Słowa te mówią o tym,że poezja w literaturze jest czymś wyjątkowym, a skoro tak, to i piszący wiersze są osobami wyjątkowymi. Wrażliwymi,uczuciowymi,którzy inaczej niż zwykli ludzie postrzegają świat. Są i tacy co twierdzą,że gdy poeta się rodzi, to jakby anioł przychodził z nieba na ziemię.

Zapraszam zatem do lektury antologii poezji SERCEM PISANE, gdzie będziecie mogli poznać piękne wiersze, wrażliwość oraz osobowość takich autorów jak: Małgorzata Gołębiewicz, Ewa Kosim, Joanna Krzyżańska, Janusz Lazik, Lidia Lewandowska-Nayar, Iwona Litewczuk, Daniel Nowotczyński, Ryszard Sidorkiewicz, Agnieszka Monika Polak, Aleksandra J.Starostecka.

Książka "Wiersze sercem pisane. Seria: Antologia poetów współczesnych" - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 106 stron i została wydana w 2016 r. Cena 17.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.