pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wielki sennik
Tytuł książki:

Wielki sennik

Autor książki:

Andreas Baumgarten

Dane szczegółowe:
Wydawca: Marginesy
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 648 s.
Wymiar: 134x195 mm
EAN: 9788365780560
ISBN: 978-83-6578-056-0
Data: 2017-09-26
32.85  49.90  17.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wielki sennik - Andreas Baumgarten - opis książki:

Czy wyśnione obrazy są przypadkowe i bezcelowe? A może zawierają przekazy, które, odpowiednio zinterpretowane, pomagają rozumieć siebie i ukryte motywy postępowania? Czy da się dzięki snom znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania, zrozumieć swoje pragnienia i lęki? Jak skutecznie przypominać sobie sny, które umykają zaraz po przebudzeniu?
Wielki sennik składa się z dwóch części. Teoretyczna w fascynujący sposób przedstawia wiedzę o snach: od starożytności, przez średniowiecze i nauki Freuda, po najnowsze odkrycia nauki związane z fizjologią snu. Autor podpowiada, jak sny mogą nam pomóc odzyskać harmonię, rozwiązać konflikty, rozwijać zdolności. Daje także proste ćwiczenia i uczy prowadzenia dzienniczka snów. Wyjaśnia, jak rozwijać umiejętność interpretacji i unikać przy tym błędów, jak pokonywać wewnętrzne opory przed analizowaniem nieraz trudnych do zaakceptowania przekazów, a nawet - jak pośrednio sterować przebiegiem snów.

Część praktyczna to ułożony w porządku alfabetycznym leksykon zawierający opis znaczeń symboli sennych. Pochodzą one i ze źródeł historycznych, i opierają się na wynikach nowoczesnych badań. Co to znaczy, gdy śni nam się duch, raj, jabłko lub żaba? Które znaki są pozytywne, a które zapowiadają kłopoty? To i wiele więcej znajdziecie w tym międzynarodowym bestsellerze.

Książka „Wielki sennik” - oprawa twarda - Wydawnictwo Marginesy. Książka posiada 648 stron i została wydana w 2017 r. Cena 32.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wielki sennik"
Produkty podobne:
Mały sennik. Co oznaczają twoje - okładka książki
Mały sennik. Co oznaczają twoje sny Migene Gonzalez-Wippler
Sennik. Classic - okładka książki
Sennik. Classic Anna Maria Krauze