pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wielki powrót detektywa Pozytywki
Tytuł książki:

Wielki powrót detektywa Pozytywki

Autor książki:

Grzegorz Kasdepke

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 140x197 mm
EAN: 9788310131522
ISBN: 978-83-1013-152-2
Data: 2017-10-10
17.33  24.90  7.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Drzwi agencji detektywistycznej "Różowe Okulary" są wciąż zamknięte na głucho, jednak mieszkańcy kamienicy starają się nie poddawać złym myślom. Tymczasem Martwiak ostatnio wyraźnie zhardział, ciągle przesiaduje w piwnicy lub na podwórzu i najwyraźniej coś planuje? Czy detektyw Pozytywka wróci na czas, aby udaremnić jego knowania?
Grzegorz Kasdepke - najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z ponad jego czterdziestu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. "Kacperiada?" czy "Horror, czyli skąd się biorą dzieci"). Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAi KS i inne). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom" uznała "Detektywa Pozytywkę" za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci minionej dekady.

Piotr Rychel zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją. Współpracował z lokalnym wydaniem "Gazety Wyborczej", wydawnictwami literatury dziecięcej i edukacyjnymi. Ilustrował i opracowywał graficznie serię podręczników do nauczania początkowego (za jeden z nich został wyróżniony przez PTWK w konkursie na najpiękniejszą książkę roku 2000). W latach 2004-2008 jako redaktor naczelny kierował dwutygodnikiem "Miś". Od wielu lat współpracuje ze "Świerszczykiem". Jest twórcą graficznego wizerunku detektywa Pozytywki, głównego bohatera bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke. Współautor (z Magdą Wosik) pierwszej w Polsce bajki do rysowania pt. "O, ja cię! Smok w krawacie!" - Najlepszej Książki Dziecięcej "Przecinek i kropka" 2011 w konkursie Empiku. W wolnych chwilach jeździ na motorze.

Książka "Wielki powrót detektywa Pozytywki" - Grzegorz Kasdepke - oprawa twarda - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2017 r. Cena 17.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Grzegorz Kasdepke - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Wakacje detektywa Pozytywki - okładka książki

Wakacje detektywa Pozytywki

Grzegorz Kasdepke
Zaczarowana zagroda - okładka książki

Zaczarowana zagroda

Alina Centkiewicz, Czesław Centkiewicz
Przygoda ma kolor niebieski - okładka książki

Przygoda ma kolor niebieski

Renata Piątkowska
Opowiem ci mamo skąd się bierze - okładka książki

Opowiem ci mamo skąd się bierze miód

Katarzyna Bajerowicz, Marcin Brykczyński
Zwierzaki świata 2 - okładka książki

Zwierzaki świata 2

Martyna Wojciechowska
Produkty podobne:
Wakacje detektywa Pozytywki - okładka książki

Wakacje detektywa Pozytywki

Grzegorz Kasdepke
Wielki powrót - okładka książki

Wielki powrót

Tomasz Trojanowski
Rumcajs - okładka książki

Rumcajs

Václav Čtvrtek
Wojtek - okładka książki

Wojtek

Wojciech Mikołuszko