pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wielka Tajemnica Wiary, Eucharystia daje życie
Tytuł książki:

Wielka Tajemnica Wiary, Eucharystia daje życie

Autor książki:

ks. Leszek Smoliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 110x160 mm
EAN: 9788366250765
ISBN: 978-83-6625-076-5
Data: 2020-03-03
3.53  4.90  1.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wielka Tajemnica Wiary, Eucharystia daje życie - opis książki:

„Oto wielka tajemnica wiary”.

*
Chleb zamienił się w Ciało Chrystusa, wino w Jego Krew. Wierni uczestniczący w Eucharystii mają niesamowitą możliwość nie tylko wspominania, ale przede wszystkim uczestniczenia w tym, co wydarzyło się dwa tysiące lat temu w Wieczerniku.

*
Wpisując się w trzyletni Program Duszpasterski, któremu przyświeca hasło „Eucharystia daje życie” pragniemy przypomnieć wszystkim wierzącym, że istotą naszej religijności jest jednoczenie się w Komunii Świętej z Chrystusem. To zjednoczenie staje się nasza siłą, źródłem wszelkiego dobra i drogą do zbawienia. Umacnia nas, nasze rodziny i wprowadza miłość do naszej codzienności.

*
Autor - kapłan, którego książki rozchodzą się w wielotysięcznych nakładach, tym razem wprowadza nas w tajemnicę Eucharystii tłumacząc po kolei Jej znaczenie, wymiar duchowy, ale też wskazując na dobre praktyki religijne, oraz modlitwy, które pozwalają w najbardziej godny sposób przyjąć Chrystusa do serca.
*

Jeśli masz w sobie Jezusa, to działasz jak żywa monstrancja

Książka "Wielka Tajemnica Wiary, Eucharystia daje życie" - ks. Leszek Smoliński - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2019 r. Cena 3.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]