pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wielka księga emocji

Autor książki:

Pujol Esteve, Rafael Pons

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 245x287 mm
EAN: 9788379715596
ISBN: 978-83-7971-559-6
Data: 2017-12-15
23.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ta wspaniała księga wprowadza dzieci w fascynujący świat emocji, czyli w świat uczuć. Na jej stronach przedstawione zostały baśnie i opowieści, w których wyeksponowano rozmaite uczucia ich bohaterów. Wszystko po to, by dzieci potrafiły rozpoznawać i nazywać emocje i by potrafiły okazywać je w sposób kontrolowany i adekwatny do sytuacji. Nie ma uczuć dobrych i złych, ale, każdy się chyba z tym zgodzi, nie powinniśmy okazywać szalonej radości w miejscu, gdzie wymagana jest od nas cisza i skupienie, np. w urzędzie czy podczas szkolnych zajęć, podobnie jak umiejętność nieokazywania złości czy gniewu cechuje człowieka opanowanego i kulturalnego. Gniew, strach, radość, wdzięczność, smutek to tylko niektóre z emocji, które zostaną oswojone dzięki tej pięknej i mądrej księdze. Zapraszamy do odkrywania świata emocji. To wspaniała wędrówka w głąb siebie i fascynująca przygoda.

Odbiorcy:
- dzieci, które oswajać będą świat uczuć;
- nauczyciele i wychowawcy pragnący nauczyć dzieci radzenia sobie z emocjami;
- rodzice i opiekunowie, którzy chcą pomóc dzieciom w rozwoju emocjonalnym.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
- przedstawia baśnie i opowieści, akcentując w nich emocje, jakie towarzyszyły ich bohaterom - w ten sposób uczy dzieci rozumienia towarzyszących nam przez całe życie uczuć.

- dzięki niej dzieci będą potrafiły rozumieć emocje swoje i swojego otoczenia; będą potrafiły właściwe zarządzać swoimi uczuciami, tak by ich nie tłumić, ale jednocześnie uzewnętrzniać je we właściwy sposób

Książka "Wielka księga emocji" - Pujol Esteve, Rafael Pons - oprawa twarda - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2017 r. Cena 23.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.