pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wiedźmin 8 - Sezon burz

Autor książki:

Andrzej Sapkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Supernova
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 404 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788375781793
ISBN: 978-83-7578-179-3
Data: 2020-08-26
Cena wydawcy: 79.14 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. Sezon burz nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi.
Nigdy nie mów nigdy! W powieści pojawiają się osoby doskonale czytelnikom znane, jak wierny druh Geralta bard i poeta Jaskier oraz jego ukochana, zwodnicza czarodziejka Yennefer, ale na scenę wkraczają też dosłownie i w przenośni postaci z zupełnie innych bajek. Ludzie, nieludzie i magiczną sztuką wyhodowane bestie. Opowieść zaczyna się wedle reguł gatunku: od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie. Wiedźmin stacza morderczą walkę z drapieżnikiem, który żyje tylko po to, żeby zabijać, wdaje się w bójkę z rosłymi, niezbyt sympatycznymi strażniczkami miejskimi, staje przed sądem, traci swe słynne miecze i przeżywa burzliwy romans z rudowłosą pięknością, zwaną Koral. A w tle toczą się królewskie i czarodziejskie intrygi. Pobrzmiewają pioruny i szaleją burze. I tak przez 404 strony porywającej lektury.

Książka "Wiedźmin 8 - Sezon burz" - Andrzej Sapkowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Supernova. Książka posiada 404 stron i została wydana w 2020 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]